Vrijdag 21 juni | 19:30 – 20:30 | South Stage

Avril Lavigne

Avril Lavigne is pas 17 jaar als ze wereldhits scoort met Sk8ter Boi en Complicated van haar debuutalbum Let Go uit 2002. Ze wordt de ‘queen of poppunk’ en krijgt een hele generatie aan het dansen op haar altijd catchy rocksongs. De Canadese is één van de meest succesvolle artiesten van het decennium en wordt een empowerment-icoon door haar zelfbewuste teksten. Gaandeweg verbreedt ze haar muzikale spectrum met meer ballads en synthesizers maar de hits blijven komen. Het nieuwste album Love Sux barst weer uit z’n voegen van de energieke poppunk-knallers, terwijl de jongste generatie haar vroege hits op TikTok aan het ontdekken is. Dat belooft een feestje jong en iets minder jong te worden in Landgraaf. Here’s To Never Growing Up!

Måneskin

Måneskin

Vrijdag 21 juni | 22:00 – 00:00 | South Stage

Calvin Harris

Calvin Harris

Zaterdag 22 juni | 22:30 – 00:00 | South Stage

Ed Sheeran

Ed Sheeran

Zondag 23 juni | 22:00 – 23:30 | South Stage

Keane

Keane

Vrijdag 21 juni | 20:35 – 21:50 | North Stage

Nothing But Thieves

Nothing But Thieves

Zaterdag 22 juni | 21:05 – 22:20 | North Stage

Sam Smith

Sam Smith

Zondag 23 juni | 20:25 – 21:55 | North Stage

Anouk

Anouk

Zaterdag 22 juni | 20:00 – 21:00 | South Stage

Hozier

Hozier

Zondag 23 juni | 19:25 – 20:25 | South Stage

Limp Bizkit

Limp Bizkit

Zondag 23 juni | 18:20 – 19:20 | North Stage

Greta Van Fleet 

Greta Van Fleet 

Zondag 23 juni | 17:15 – 18:15 | South Stage

Royal Blood

Royal Blood

Vrijdag 21 juni | 18:25 – 19:25 | North Stage

Louis Tomlinson

Louis Tomlinson

Zaterdag 22 juni | 17:55 – 18:55 | South Stage

Yungblud

Yungblud

Vrijdag 21 juni | 17:20 – 18:20 | South Stage

Pendulum (live)

Pendulum (live)

Zaterdag 22 juni | 18:55 – 19:55 | North Stage

Acda en De Munnik

Acda en De Munnik

Vrijdag 21 juni | 15:10 – 16:10 | South Stage

Against The Current

Against The Current

Zaterdag 22 juni | 17:05 – 18:05 | Tent Stage

The Analogues

The Analogues

Zaterdag 22 juni | 13:50 – 14:50 | South Stage

Babymetal

Babymetal

Vrijdag 21 juni | 16:15 – 17:15 | North Stage

Calum Scott

Calum Scott

Zondag 23 juni | 18:20 – 19:20 | Tent Stage

Cian Ducrot

Cian Ducrot

Vrijdag 21 juni | 14:05 – 15:05 | North Stage

Corey Taylor

Corey Taylor

Zaterdag 22 juni | 14:50 – 15:50 | North Stage

Davina Michelle

Davina Michelle

Zondag 23 juni | 15:05 – 16:05 | South Stage

De Jeugd Van tegenwoordig

De Jeugd Van tegenwoordig

Zaterdag 22 juni | 16:55 – 17:55 | North Stage

DOOL

DOOL

Zondag 23 juni | 14:25 – 15:25 | Tent Stage

Douwe Bob

Douwe Bob

Zaterdag 22 juni | 12:50 – 13:50 | North Stage

Froukje

Froukje

Zaterdag 22 juni | 15:50 – 16:50 | South Stage

Ilse DeLange

Ilse DeLange

Zondag 23 juni | 12:00 – 13:00 | North Stage

The Interrupters

The Interrupters

Zondag 23 juni | 16:25 – 17:25 | Tent Stage

James Arthur

James Arthur

Zondag 23 juni | 16:10 – 17:10 | North Stage

Jane’s Addiction

Jane’s Addiction

Zondag 23 juni | 20:30 – 21:30 | Tent Stage

John Coffey

John Coffey

Zaterdag 22 juni | 22:45 – 23:45 | Tent Stage

Joost

Joost

Zaterdag 22 juni | 12:00 - 12:50 | South Stage

Lauren Spencer Smith

Lauren Spencer Smith

Zaterdag 22 juni | 19:00 – 20:00 | Tent Stage

Loreen 

Loreen 

Zondag 23 juni | 14:00 – 15:00 | North Stage

Matt Maltese

Matt Maltese

Zaterdag 22 juni | 15:10 – 16:10 | Tent Stage

Meute

Meute

Zondag 23 juni | 13:00 – 13:55 | South Stage

Nathaniel Rateliff & The Night Sweats

Nathaniel Rateliff & The Night Sweats

Vrijdag 21 juni | 18:45 – 19:45 | Tent Stage

Oliver Heldens

Oliver Heldens

Zaterdag 22 juni | 20:55 – 21:55 | Tent Stage

Palaye Royale

Palaye Royale

Vrijdag 21 juni | 13:00 – 14:00 | South Stage

Polyphia

Polyphia

Vrijdag 21 juni | 15:10 – 16:10 | Tent Stage

S10

S10

Vrijdag 21 juni | 17:00 – 18:00 | Tent Stage

Sea Girls

Sea Girls

Zondag 23 juni | 12:40 – 13:35 | Tent Stage

Skindred

Skindred

Vrijdag 21 juni | 13:25 – 14:25 | Tent Stage

Tinlicker

Tinlicker

Vrijdag 21 juni | 20:30 – 21:30 | Tent Stage

Henry Moodie

Henry Moodie

Zondag 23 juni | 18:05 – 18:50 | Stage 4

AViVA

AViVA

Vrijdag 21 juni | 13:45 – 14:30 | Stage 4

Beth McCarthy

Beth McCarthy

Zondag 23 juni | 16:30 - 17:25 | Stage 4

Chinchilla

Chinchilla

Zaterdag 22 juni | 14:20 – 15:05 | Stage 4

ClockClock

ClockClock

Zondag 23 juni | 21:00 – 21:45 | Stage 4

Dagny

Dagny

Vrijdag 21 juni | 15:00 – 15:45 | Stage 4

Dead Pony

Dead Pony

Zaterdag 22 juni | 12:55 – 13:40 | Stage 4

Fleddy Melculy

Fleddy Melculy

Vrijdag 21 juni | 17:30 – 18:15 | Stage 4

Gunmoll

Gunmoll

Zondag 23 juni | 13:40 – 14:25 | Stage 4

James Marriott

James Marriott

Zaterdag 22 juni | 17:00 – 17:40 | Stage 4

KAWALA

KAWALA

Vrijdag 21 juni | 12:30 – 13:15 | Stage 4

The K’s

The K’s

Zondag 23 juni | 15:10 – 15:55 | Stage 4

Lottery Winners

Lottery Winners

Zaterdag 22 juni | 15:45 – 16:30 | Stage 4

Mell VF

Mell VF

Vrijdag 21 juni | 20:15 – 21:00 | Stage 4

Nieve Ella

Nieve Ella

Vrijdag 21 juni | 16:15 – 16:55 | Stage 4

Ploegendienst

Ploegendienst

Zaterdag 22 juni | 18:10 – 18:55 | Stage 4

Pommelien Thijs

Pommelien Thijs

Vrijdag 21 juni | 18:55 – 19:40 | Stage 4

Ruby Waters

Ruby Waters

Zondag 23 juni | 12:15 – 13:00 | Stage 4

Tors

Tors

Zaterdag 22 juni | 21:25 – 22:10 | Stage 4

The Vices

The Vices

Zaterdag 22 juni | 19:40 – 20:40 | Stage 4

YĪN YĪN

YĪN YĪN

Zondag 23 juni | 19:30 – 20:20 | Stage 4

Gideon Luciana

Gideon Luciana

Zaterdag 22 juni | 13:35 – 14:20 | Tent Stage

Jiri11

Jiri11

Vrijdag 21 juni | 12:00 – 12:45 | Tent Stage

Advertentie