Programma - Zondag 18 juni

Goldband

Ineens waren ze er: drie Haagse stukadoors met ontzettend aanstekelijke, dansbare hits. Begin 2022 streken de heren al even neer in Limburg binnen de muren van poppodium NIEUWE NOR, maar komende zomer maakt Limburg pas écht kennis met de popsensatie van dit moment. Want doordat de heren van Goldband elke festivalweide die ze bezochten in de zomer van 2022 in vuur en vlam wisten te zetten, zullen ze zich opnieuw moeten voorstellen wanneer ze in Landgraaf aankomen. Of je hun teksten inmiddels, net als de rest van de duizenden bezoekers, al woord voor woord meezingt of dat je liever los gaat op de aanstekelijke beats, een feestje wordt het gegarandeerd met de mannen van Goldband!

Confirmed

P!NK

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Robbie Williams

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Red Hot Chili Peppers

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Queens of the Stone Age

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Editors

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Machine Gun Kelly

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The War On Drugs

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

The Script

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

OneRepublic

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Black Keys

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Tom Odell

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Niall Horan

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

The Lumineers

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Warpaint

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Tash Sultana

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Hollywood Vampires

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Ellie Goulding

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

DI-RECT

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

RONDÉ

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Electric Callboy

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Disturbed

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Xavier Rudd

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Nathaniel Rateliff & the Night Sweats

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Frenna Deluxe

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Kevin & The Animals

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

The Hu

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Tove Lo

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

I Prevail

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Driver Era

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Nielson

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Picture This

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Go_A

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

GAYLE

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Donnie

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Maisie Peters

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Only The Poets

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

DYLAN

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Jordan

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

The Lathums

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Nova Twins

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Brutus

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Haunted Youth

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Lauren Sanderson

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

UPSAHL

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Madoux

Programma - Vrijdag 16 juni