Programma - Vrijdag 16 juni

Frenna Deluxe

Veel mainstream-muziekliefhebbers leerden Frenna kennen toen hij als onderdeel van het hiphopcollectief New Wave de prestigieuze Popprijs won. Maar de geboren Hagenaar met Ghanese roots was daarvoor met de formatie SFB al keihard aan het werk om door te breken in de rapscene. Inmiddels is Francis Junior Edusei, de naam die in zijn paspoort staat, een gevierd soloartiest die vijf soloalbums uit heeft, een karrenvracht aan nummer 1-noteringen verzamelde, het record voor meeste streams op Spotify in een etmaal aan diggelen schoot, een Edison won voor zijn bejubelde album Francis en twee jaar geleden een speciale award kreeg omdat hij meer dan een miljard streams op zijn naam schreef. Frenna vlecht bovendien genres moeiteloos aaneen, wat hem tot een van de meeste veelzijdige hiphopartiesten van zijn generatie maakt.

Confirmed

P!NK

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Robbie Williams

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Red Hot Chili Peppers

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Queens of the Stone Age

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Editors

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Machine Gun Kelly

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The War On Drugs

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

The Script

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

OneRepublic

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Black Keys

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Tom Odell

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Niall Horan

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Goldband

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Lumineers

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Warpaint

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Tash Sultana

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Hollywood Vampires

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Ellie Goulding

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

DI-RECT

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

RONDÉ

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Electric Callboy

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Disturbed

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Xavier Rudd

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Nathaniel Rateliff & the Night Sweats

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Kevin & The Animals

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

The Hu

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Tove Lo

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

I Prevail

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Driver Era

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Nielson

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Picture This

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Go_A

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

GAYLE

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Donnie

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Maisie Peters

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Only The Poets

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

DYLAN

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Jordan

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

The Lathums

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Nova Twins

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Brutus

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Haunted Youth

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Lauren Sanderson

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

UPSAHL

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Madoux

Programma - Vrijdag 16 juni