Programma - Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 14:15 -15:15

Selah Sue

In 2011 en 2015 bracht de Belgische zangeres Selah Sue de zon naar het Pinkpoppodium en we zijn superblij dat ze in 2022 weer van de partij zal zijn. Mét een nieuw album op zak, getiteld Persona (release: 25 maart 2022). Geïnspireerd door een therapie die ze sinds enkele jaren volgt, schreef Selah Sue de nieuwe nummers in haar thuisstudio met producer Matt Parad (Tinashe, Pixie Lott, Kacy Hill) en Joachim Saerens, haar pianist en de vader van haar twee zoontjes. Persona omvat een uiterst persoonlijke collectie songs, getuige ook eerste single Pills, waarin Selah Sue reflecteert op de antidepressiva die ze sinds haar tienerjaren voorgeschreven kreeg. Haar gevecht tegen depressie mag dan vervlochten zijn met haar creativiteit, ze deed evengoed al clubervaring op sinds haar zeventiende en stond op veel grote podia – onder andere als voorprogramma van Prince – nog voor haar titelloze debuut verscheen in 2011. Ze werkte in de afgelopen jaren samen met o.a. Childish Gambino, Diplo, CeeLo Green en J Cole, bracht in 2020 de akoestische EP Bedroom uit en is nu klaar voor de volgende, kleurrijke stap in haar carrière.

Metallica

Vrijdag 17 juni - South Stage | 22:00 - 00:00

Pearl Jam

Zaterdag 18 juni - South Stage | 21:30 - 00:00

Imagine Dragons

Zondag 19 juni - South Stage | 22:00 - 00:00

Twenty One Pilots

Vrijdag 17 juni - South Stage | 19:30 - 20:50

Royal Blood

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 20:15 - 21:15

Volbeat

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 20:30 - 21:45

Måneskin

Zaterdag 18 juni - South Stage | 19:15 - 20:15

Nightwish

Vrijdag 17 juni - South Stage | 17:30 - 18:30

Nothing But Thieves

Vrijdag 17 juni - IBA Parkstad Stage | 20:50 - 21:50

Nile Rodgers & Chic

Zondag 19 juni - South Stage | 19:30 - 20:30

Deftones

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 18:15 - 19:15

Greta Van Fleet

Vrijdag 17 juni - IBA Parkstad Stage | 18:30 - 19:30

Dermot Kennedy

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 18:30 - 19:30

KALEO

Zaterdag 18 juni - South Stage | 17:15 - 18:15

De Staat

Zondag 19 juni - South Stage | 17:30 - 18:30

Chef’Special

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 16:15 - 17:15

Lost Frequencies - LIVE

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 20:15 - 21:15

Zara Larsson

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 16:30 - 17:30

Crowded House

Zaterdag 18 juni - South Stage | 15:15 - 16:15

Danny Vera

Vrijdag 17 juni - South Stage | 15:30 - 16:30

Ziggy Marley: A Live Tribute To His Father

Zondag 19 juni - South Stage | 15:30 - 16:30

IDLES

Vrijdag 17 juni - IBA Parkstad Stage | 16:30 - 17:30

Eefje de Visser

Zondag 19 juni - Tent Stage | 20:45 - 21:45

Ronnie Flex & The Fam

Zaterdag 18 juni - South Stage | 13:15 - 14:15

Parcels

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 20:50 - 21:50

Interpol

Zondag 19 juni - Tent Stage | 18:30 - 19:30

MY BABY

Vrijdag 17 juni - South Stage | 13:30 - 14:30

Floor Jansen

Vrijdag 17 juni - IBA Parkstad Stage | 14:30 - 15:30

Tones And I

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 18:15 - 19:15

Turnstile

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 14:30 - 15:30

Maan

Zondag 19 juni - South Stage | 13:30 - 14:30

Courtney Barnett

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 16:15 - 17:15

Froukje

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 18:30 - 19:30

Frank Carter & The Rattlesnakes

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 14:15 - 15:15

Blaudzun

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 16:30 - 17:30

Inhaler

Zondag 19 juni - Tent Stage | 16:30 - 17:15

Mother Mother

Zondag 19 juni - Tent Stage | 14:30 - 15:30

Antoon

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 14:30 - 15:30

Son Mieux

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 12:30 - 13:15

Mimi Webb

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 20:40 - 21:20

Joost

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 12:45 - 13:30

Nona

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 12:30 - 13:15

Navarone

Zondag 19 juni - Tent Stage | 12:45 - 13:30

Sylvie Kreusch

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 21:00 - 21:45

Rare Americans

Zondag 19 juni - Stage 4 | 21:00 - 21:45

The Last Internationale

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 19:10 - 19:55

WIES

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 19:30 - 20:15

Sea Girls

Zondag 19 juni - Stage 4 | 19:30 - 20:15

grandson

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 18:00 - 18:45

KennyHoopla

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 17:40 - 18:25

Meau

Zondag 19 juni - Stage 4 | 18:00 - 18:45

Smash Into Pieces

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 16:30 - 17:15

SAINT PHNX

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 16:10 - 16:55

Hang Youth

Zondag 19 juni - Stage 4 | 16:30 - 17:15

JC Stewart

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 15:00 - 15:45

Remme

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 14:40 - 15:25

Dead Poet Society

Zondag 19 juni - Stage 4 | 13:30 - 14:15

Ten Times A Million

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 13:30 - 14:15

Ramkot

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 13:15 - 13:55

W. H. Lung

Zondag 19 juni - Stage 4 | 15:00 - 15:45

Elle Hollis

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 12:45 - 13:30