Programma - Zaterdag 18 juni - South Stage | 15:15 - 16:15

Crowded House

“Goh, da’s toch wel weer leuk”, moet Neil Finn gedacht hebben toen hij in 2019 op het Pinkpoppodium stond als lid van Fleetwood Mac. Maar “leuk” is een understatement als we het hebben over het optreden van Crowded House in 1994; dat was namelijk legendarisch, vanwege het contact met het publiek en het pure plezier dat de Nieuw-Zeelandse band uitstraalde. Ze zijn sindsdien verschillende keren in winterslaap gegaan, terwijl Neil met ontelbare projecten heeft bewezen een van de hardst werkende mannen in de popmuziek te zijn. De doorstart in 2019 maakte Neil met zijn zoons Liam en Elroy, naast bandlid van het eerste uur Nick Seymour en Mitchell Froom, de producer van de Crowded House-successen uit de jaren ’90. Hun album Dreamers Are Waiting verscheen in juni 2021. De band draaide warm met een Nieuw-Zeelandse tournee en is helemaal klaar om hun perfecte popsongs weer voor ons te komen spelen! 

Metallica

Vrijdag 17 juni - South Stage | 22:00 - 00:00

Pearl Jam

Zaterdag 18 juni - South Stage | 21:30 - 00:00

Imagine Dragons

Zondag 19 juni - South Stage | 22:00 - 00:00

Twenty One Pilots

Vrijdag 17 juni - South Stage | 19:30 - 20:50

Royal Blood

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 20:15 - 21:15

Volbeat

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 20:30 - 21:45

Måneskin

Zaterdag 18 juni - South Stage | 19:15 - 20:15

Nightwish

Vrijdag 17 juni - South Stage | 17:30 - 18:30

Nothing But Thieves

Vrijdag 17 juni - IBA Parkstad Stage | 20:50 - 21:50

Nile Rodgers & Chic

Zondag 19 juni - South Stage | 19:30 - 20:30

Deftones

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 18:15 - 19:15

Greta Van Fleet

Vrijdag 17 juni - IBA Parkstad Stage | 18:30 - 19:30

Dermot Kennedy

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 18:30 - 19:30

KALEO

Zaterdag 18 juni - South Stage | 17:15 - 18:15

De Staat

Zondag 19 juni - South Stage | 17:30 - 18:30

Chef’Special

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 16:15 - 17:15

Lost Frequencies - LIVE

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 20:15 - 21:15

Zara Larsson

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 16:30 - 17:30

Danny Vera

Vrijdag 17 juni - South Stage | 15:30 - 16:30

Ziggy Marley: A Live Tribute To His Father

Zondag 19 juni - South Stage | 15:30 - 16:30

IDLES

Vrijdag 17 juni - IBA Parkstad Stage | 16:30 - 17:30

Eefje de Visser

Zondag 19 juni - Tent Stage | 20:45 - 21:45

Ronnie Flex & The Fam

Zaterdag 18 juni - South Stage | 13:15 - 14:15

Parcels

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 20:50 - 21:50

Interpol

Zondag 19 juni - Tent Stage | 18:30 - 19:30

MY BABY

Vrijdag 17 juni - South Stage | 13:30 - 14:30

Selah Sue

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 14:15 -15:15

Floor Jansen

Vrijdag 17 juni - IBA Parkstad Stage | 14:30 - 15:30

Tones And I

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 18:15 - 19:15

Turnstile

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 14:30 - 15:30

Maan

Zondag 19 juni - South Stage | 13:30 - 14:30

Courtney Barnett

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 16:15 - 17:15

Froukje

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 18:30 - 19:30

Frank Carter & The Rattlesnakes

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 14:15 - 15:15

Blaudzun

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 16:30 - 17:30

Inhaler

Zondag 19 juni - Tent Stage | 16:30 - 17:15

Mother Mother

Zondag 19 juni - Tent Stage | 14:30 - 15:30

Antoon

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 14:30 - 15:30

Son Mieux

Zaterdag 18 juni - IBA Parkstad Stage | 12:30 - 13:15

Mimi Webb

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 20:40 - 21:20

Joost

Zondag 19 juni - IBA Parkstad Stage | 12:45 - 13:30

Nona

Zaterdag 18 juni - Tent Stage | 12:30 - 13:15

Navarone

Zondag 19 juni - Tent Stage | 12:45 - 13:30

Sylvie Kreusch

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 21:00 - 21:45

Rare Americans

Zondag 19 juni - Stage 4 | 21:00 - 21:45

The Last Internationale

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 19:10 - 19:55

WIES

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 19:30 - 20:15

Sea Girls

Zondag 19 juni - Stage 4 | 19:30 - 20:15

grandson

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 18:00 - 18:45

KennyHoopla

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 17:40 - 18:25

Meau

Zondag 19 juni - Stage 4 | 18:00 - 18:45

Smash Into Pieces

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 16:30 - 17:15

SAINT PHNX

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 16:10 - 16:55

Hang Youth

Zondag 19 juni - Stage 4 | 16:30 - 17:15

JC Stewart

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 15:00 - 15:45

Remme

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 14:40 - 15:25

Dead Poet Society

Zondag 19 juni - Stage 4 | 13:30 - 14:15

Ten Times A Million

Vrijdag 17 juni - Stage 4 | 13:30 - 14:15

Ramkot

Zaterdag 18 juni - Stage 4 | 13:15 - 13:55

W. H. Lung

Zondag 19 juni - Stage 4 | 15:00 - 15:45

Elle Hollis

Vrijdag 17 juni - Tent Stage | 12:45 - 13:30