Pinkpop 2018 - 15-16-17 juni 2018

Advertentie

Programma

Pearl Jam

Vrijdag 15 juni
21:30 - 00:00 | Mainstage

Foo Fighters

Zaterdag 16 juni
21:30 - 00:00 | Mainstage

Bruno Mars

Zondag 17 juni
22:00 - 23:30 | Mainstage

Snow Patrol

Vrijdag 15 juni
19:30 - 20:30 | Mainstage

The Script

Zaterdag 16 juni
19:30 - 20:30 | Mainstage

Editors

Zondag 17 juni
19:45 - 21:00 | Mainstage

Oscar And The Wolf

Zondag 17 juni
21:00 - 22:00 | IBA Parkstad Stage

Noel Gallagher’s High Flying Birds

Zaterdag 16 juni
20:30 - 21:30 | IBA Parkstad Stage

The Offspring

Vrijdag 15 juni
20:30 - 21:30 | IBA Parkstad Stage

Nothing But Thieves

Zaterdag 16 juni
17:30 - 18:30 | Mainstage

DI-RECT

Zondag 17 juni
17:45 - 18:45 | Mainstage

BLØF

Vrijdag 15 juni
17:30 - 18:30 | Mainstage

A Perfect Circle

Zaterdag 16 juni
18:30 - 19:30 | IBA Parkstad Stage

Oh Wonder

Vrijdag 15 juni
18:30 - 19:30 | IBA Parkstad Stage

Triggerfinger

Zondag 17 juni
18:45 - 19:45 | IBA Parkstad Stage

Oliver Heldens

Vrijdag 15 juni
20:30 - 21:30 | Brightlands Stage

Alan Walker

Zaterdag 16 juni
20:30 - 21:30 | Brightlands Stage

Jessie J

Zondag 17 juni
15:45 - 16:45 | Mainstage

Parov Stelar

Zaterdag 16 juni
16:30 - 17:30 | IBA Parkstad Stage

Lil Kleine

Vrijdag 15 juni
15:30 - 16:30 | Mainstage

Miss Montreal

Zaterdag 16 juni
15:30 - 16:30 | Mainstage

Years & Years

Zondag 17 juni
16:45 - 17:45 | IBA Parkstad Stage

Blaudzun

Vrijdag 15 juni
18:30 - 19:30 | Brightlands Stage

Sevn Alias

Zaterdag 16 juni
18:30 - 19:30 | Brightlands Stage

Don Diablo

Zondag 17 juni
18:45 - 19:45 | Brightlands Stage

Walking On Cars

Zaterdag 16 juni
13:30 - 14:30 | Mainstage

Ronnie Flex & Deuxperience

Zondag 17 juni
13:45 - 14:45 | Mainstage

JP Cooper

Zaterdag 16 juni
14:30 - 15:30 | IBA Parkstad Stage

Milky Chance

Zondag 17 juni
14:45 - 15:45 | IBA Parkstad Stage

Jess Glynne

Vrijdag 15 juni
16:30 - 17:30 | IBA Parkstad Stage

Michelle David & The Gospel Sessions

Zondag 17 juni
13:00 - 13:45 | IBA Parkstad Stage

Maan

Zondag 17 juni
14:45 - 15:35 | Brightlands Stage

Cloves

Zondag 17 juni
13:00 - 13:45 | Brightlands Stage

The Last Internationale

Vrijdag 15 juni
16:30 - 17:30 | Brightlands Stage

AURORA

Zaterdag 16 juni
16:30 - 17:30 | Brightlands Stage

Brian Fallon & The Howling Weather

Zondag 17 juni
16:45 - 17:45 | Brightlands Stage

Marmozets

Zaterdag 16 juni
14:50 - 15:30 | Brightlands Stage

Greta van Fleet

Zondag 17 juni
21:00 - 22:00 | Brightlands Stage

Donnie

Vrijdag 15 juni
19:30 - 20:30 | Stage 4

De Likt

Zaterdag 16 juni
19:30 - 20:30 | Stage 4

Sigrid

Zondag 17 juni
19:55 - 20:45 | Stage 4

Scarlet Pleasure

Zondag 17 juni
17:55 - 18:40 | Stage 4

Theo Lawrence & The Hearts

Zaterdag 16 juni
13:30 - 14:30 | Stage 4

Gang of Youths

Zaterdag 16 juni
15:30 - 16:30 | Stage 4

Youngr

Zaterdag 16 juni
17:30 - 18:30 | Stage 4

Slydigs

Vrijdag 15 juni
15:30 - 16:30 | Stage 4

The Overslept

Zondag 17 juni
15:45 - 16:45 | Stage 4

The Academic

Vrijdag 15 juni
17:30 - 18:30 | Stage 4

Tom Walker

Zondag 17 juni
13:50 - 14:35 | Stage 4

Aïcha Cherif

Vrijdag 15 juni
16:30 - 17:00 | Garden of Love

Riley Pearce

Zaterdag 16 juni
16:30 - 17:00 | Garden of Love

Blackbird

Zondag 17 juni
16:45 - 17:15 | Garden of Love

Walden

Vrijdag 15 juni
15:00 - 15:30 | Brightlands Stage

DJ Rashida

Zondag 17 juni
21:00 - 22:00 | Mainstage