Programma

Alt-J

Zondag / Sunday

Brand Bier Stage

19.30 - 20.30

Andy Burrows

Vrijdag / Friday

Brand Bier Stage

16.05 - 17.05

Bastille

Zondag / Sunday

Brand Bier Stage

13.40 - 14.40

Ben Howard

Zondag / Sunday

Main stage

18.30 - 19.30

Blaudzun

Zondag / Sunday

3FM stage

15.40 - 16.40

C2C

Zaterdag / Saturday

Brand Bier stage

20.15 - 21.15

Christopher Green

Vrijdag / Friday

Brand Bier stage

15.00 - 15.30

Die Antwoord

Zondag / Sunday

Brand Bier stage

17.30 - 18.30

Douwe Bob

Zaterdag / Saturday

3FM stage

14.30 - 15.25

Ellie Goulding

Zaterdag / Saturday

Brand Bier stage

18.15 - 19.15

Fun.

Zaterdag / Saturday

3FM stage

16.15 - 17.15

Graveyard

Zaterdag / Saturday

Brand Bier stage

14.30 - 15.25

Green Day

Zondag / Sunday

Main stage

20.30 - 22.30

Handsome Poets

Vrijdag / Friday

Main stage

15.30 - 16.15

Jimmy Eat World

Vrijdag / Friday

3FM stage

18.05 - 19.00

Kensington

Zondag / Sunday

Main stage

12.50 - 13.40

Kings of Leon

Zaterdag / Saturday

Main stage

21.15 - 22.30

Kodaline

Vrijdag / Friday

Brand Bier stage

18.10 - 19.00

La Pegatina

Zaterdag / Saturday

Main stage

13.40 - 14.30

Lianne la havas

Zondag / Sunday

Brand Bier stage

15.40 - 16.40

Masters of Reality

Vrijdag / Friday

3FM stage

16.15 - 17.05

Miles Kane

Zaterdag / Saturday

Brand Bier stage

16.15 - 17.15

Netsky live!

Vrijdag / Friday

Brand Bier stage

20.00 - 21.15

Palma Violets

Zaterdag / Saturday

Brand Bier stage

13.00 - 13.40

Paramore

Vrijdag / Friday

Main stage

17.05 - 18.05

Passenger

Zaterdag / Saturday

Main stage

15.25 - 16.15

Phoenix

Zaterdag / Saturday

3FM stage

20.15 - 21.15

Puggy

Zondag / Sunday

Brand Bier stage

12.00 - 12.50

Queens of the stone age

Vrijdag / Friday

3FM stage

20.00 - 21.15

Stereophonics

Zondag / Sunday

3FM stage

17.30 - 18.30

The Gaslight Anthem

Zaterdag / Saturday

3FM stage

18.15 - 19.15

The Killers

Vrijdag / Friday

Main stage

21.15 - 22.30

The Opposites

Zaterdag / Saturday

Main stage

17.15 - 18.15

The Script

Vrijdag / Friday

Main stage

19.00 - 20.00

The Vaccines

Zondag / Sunday

Main stage

16.40 - 17.30

Thirty Seconds to Mars

zaterdag / Saturday

Main stage

19.15 - 20.15

Tom Odell

Zondag / Sunday

3FM stage

12.00 - 12.50

Triggerfinger

Zondag / Sunday

3FM stage

19.30 - 20.30

Trixie Whitley

Zondag / Sunday

3FM stage

13.40 - 14.40

Will and the People

Zondag / Sunday

Main stage

14.40 - 15.40

Advertentie

Hier adverteren?

Pinkpop Mailinglist

© 2013 Pinkpop - Art direction: De beeldmakerij - Site: Sascha Teschner digital design | Hosting: Enne Solutions